O nás

Škola v prírode Piesočná sa nachádza v lokalite obce Moravský Svätý Ján, v nádhernom prostredí západného Slovenska, v Záhorskej nížine medzi Malými Karpatami a riekou Moravou.
Top
Ubytovanie – Piesočná
fade
442
destinations-template-default,single,single-destinations,postid-442,mkd-core-1.1.1,mkdf-social-login-1.2,mkdf-tours-1.3.1,voyage child theme-child-ver-1.0,voyage-ver-1.5,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-light-header,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-with-content,mkdf-width-470,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 
Piesočná / Ubytovanie

Ubytovanie v troj a štvorposteľových izbách, každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. V prípade potreby je možnosť navýšiť kapacitu ubytovania. K dispozícii sú aj dva apartmány so spálňou a obývacou izbou s TV a chladničkou.

 

Izby sú rozložené na troch chodbách. Každá izba má vlastné WC a sprchu.

Jedáleň s vynikajúcou domácou stravou (raňajky, obedy, večere).

Spoločenskú miestnosť s TV.

 

Cenník

Cena za ubytovanie a stravu na jednu osobu:

  • Školský pobyt/letný tábor/         13,51 €/deň
  • Mimoškolský pobyt                       20,62 €/deň

Cena za ubytovanie na 1 noc:

  • 1 osoba/lôžko                                  10,00 €
  • Apartmán                                          28,00 €
  • Prístelka                                             7, 00 €
  • Samostatná izba pre 1 osobu     17, 00 €

 

Ubytovanie je rozdelené do troch sektorov (samostatné chodby). Maximálne je možné ubytovať 93 osôb, pričom prevažujú trojposteľové a štvorposteľové izby. Každá izba má svoju vlastnú kúpeľňu s WC, sprchou a umývadlom.

 

You don't have permission to register